Piszemy o krajach regionu Morza Bałtyckiego

Home Wesprzyj nas!

Wesprzyj nas!

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chcesz czytać jeszcze więcej, jeszcze ciekawsze i jeszcze lepsze materiały dotyczące regionu Morza Bałtyckiego – wesprzyj nas! Każda darowizna, nawet najmniejsza, zostanie przeznaczona na rozwój Przeglądu Bałtyckiego, w tym przede wszystkim na wynagrodzenia dla autorów. Jesteśmy przekonani, że dzięki Twojej pomocy możemy przybliżać region oraz zbudować silniejsze więzi między Polską a państwami i społeczeństwami regionu Morza Bałtyckiego.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Bałtycka
Nr konta: 25 1950 0001 2006 0046 9134 0002
Tytułem: „Darowizna na cele statutowe”

Lub poprzez FaniPay – usługę darowizn dla organizacji pozarządowych:

 

Najczęściej zadawane pytania:

Czy można wam zaufać?

Przegląd Bałtycki jest wydawany przez Fundację Bałtycką co znaczy, że naszym celem jest działalność społeczna oraz że informacje o działalności i finansach musimy udostępniać publicznie. Musimy także składać roczne sprawozdania odpowiedniemu ministerstwu (w naszym przypadku jest to Ministerstwo Spraw Zagranicznych).

Dlaczego prosicie o wsparcie?

Działamy siłą pasji i entuzjazmu, ale by się rozwijać dalej potrzebujemy wsparcia finansowego. Szybko się rozwijamy, ale bez budżetu ten rozwój jest niemożliwy do utrzymania. Mamy wiele planów i nawet najmniejsza kwota wsparcia jest cegiełką w kierunku usprawniania istniejących i realizacji kolejnych projektów.

Na co przeznaczacie zebrane środki?

Na działalność statutową, a więc rozwijanie Przeglądu Bałtyckiego, w tym na wynagrodzenia dla autorów artykułów.

Jaką kwotę należy wpłacić?

Nie określamy wysokości darowizny. Nawet niewielka wpłata ma dla nas ogromne znaczenie. Za każde wsparcie jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Czy przekazanie darowizny jest bezpieczne?

Przekazanie darowizny jest równie bezpieczne co zakupy w Internecie, regulowanie rachunków lub przelewy bankowe. Udostępniamy dwie metody – konto bankowe oraz wpłaty przy pomocy kart kredytowych poprzez system FaniPay – płatności dla organizacji pozarządowych – dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

W przypadku dalszych pytań prosimy o wiadomość na adres: info@przegladbaltycki.pl.

Polub nas na Facebooku!