Wspieraj Przegląd Bałtycki na Patronite

-

Czytasz Przegląd Bałtycki regularnie? Z niecierpliwością czekasz na nowe artykuły? Chcesz, aby na naszej stronie ukazywało się więcej pogłębionych materiałów dotyczących krajów bałtyckich i nordyckich? Wesprzyj nas – możesz to zrobić także na platformie Patronite.

Przegląd Bałtycki istnieje od 2015 roku, jesteśmy jedynym polskim portalem zajmującym się krajami bałtyckimi i regionem Morza Bałtyckiego. Dotychczas opublikowaliśmy ponad 1000 tekstów, przede wszystkim pogłębione artykuły i wywiady. Dostęp do wszystkich materiałów jest otwarty.

Wszystkie artykuły to dziesiątki godzin pracy autorów, spotkania i wyjazdy, praca redaktorów i tłumaczy. Niemal całą tę pracę bierzemy na siebie, ale prosimy o pomoc w zbieraniu środków na honoraria autorów.

Wiemy, że wsparcie dużą kwotą może być trudne: wpłata 500 zł przez jedną osobę to ogromny wydatek, jednak wpłata 5 zł przez 100 osób nie będzie stanowić uszczerbku dla żadnego z patronów a sumarycznie da tę samą kwotę. Tak działa crowdfunding, zbiórki społecznościowe, tak też możesz wspierać z innymi Czytelnikami Przegląd Bałtycki.

Wesprzyj Przegląd Bałtycki na platformie Patronite »

Dziękujemy za każde wsparcie. To wiele dla nas znaczy!

Oferujemy także inne możliwości wsparcia Przeglądu Bałtyckiego: oprócz subskrypcji w Patronite, także opłacenie cegiełki na konto bankowe lub szybka płatność Blik na numer telefonu:

Inne sposoby wsparcia działalności Przeglądu Bałtyckiego »

Uzyskane poprzez Patronite środki w całości przeznaczymy na nowe artykuły.

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.

© Materiał chroniony prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy. Więcej informacji o prawach autorskich i zakup licencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz swoje imię tutaj