Zostań Patronem Przeglądu Bałtyckiego!

-

Czytasz Przegląd Bałtycki regularnie? Z niecierpliwością czekasz na nowe artykuły? Chcesz, aby na naszej stronie ukazywało się więcej pogłębionych materiałów dotyczących krajów bałtyckich i nordyckich? Zostań naszym Patronem!

Przegląd Bałtycki istnieje od 2015 roku, jesteśmy jedynym polskim portalem zajmującym się krajami bałtyckimi i regionem Morza Bałtyckiego jako całością. Dotychczas opublikowaliśmy ponad 1200 tekstów, to przede wszystkim pogłębione artykuły i wywiady. Dostęp do wszystkich materiałów jest otwarty.

Wszystkie artykuły to dziesiątki godzin pracy autorów, kwerendy, spotkania i wyjazdy, praca redaktorów i tłumaczy. Większość tej pracy wykonujemy samodzielnie, wolontariacko, napędzani siłą entuzjazmu i zainteresowania regionem Morza Bałtyckiego. Wyjątkiem są honoraria dla autorów, które opłacamy ze środków uzyskanych od naszych Patronów.

Kim są Patroni Przeglądu Bałtyckiego? To Wy, nasi Czytelnicy. To grupa nieliczna, szczerze zainteresowane regionem Morza Bałtyckiego, która wspiera nasze działania w przybliżaniu krajów bałtyckich i nordyckich. W tym wąskim gronie jest także miejsce dla Ciebie. Twój patronat to cegiełka, która pozwala nam rozwijać Przegląd Bałtycki i w ten sposób pokazywać bogactwo i złożoność regionu Morza Bałtyckiego.

Jak zostać Patronem Przeglądu Bałtyckiego? To bardzo proste wystarczy wejść na nasze konto w Patronite i wybrać dowolny próg wsparcia:

Zostań Patronem Przeglądu Bałtyckiego na platformie Patronite »

Oferujemy także inne możliwości wsparcia Przeglądu Bałtyckiego: oprócz subskrypcji w Patronite, także opłacenie cegiełki na konto bankowe lub szybka płatność Blik na numer telefonu:

Inne sposoby wsparcia działalności Przeglądu Bałtyckiego »

Dziękujemy za każde wsparcie. To wiele dla nas znaczy!

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz swoje imię tutaj