Wesprzyj Przegląd Bałtycki poprzez Patronite

-

Czytasz nas regularnie? Lubisz to co robimy? Chcesz, aby na naszej stronie ukazywało się więcej pogłębionych materiałów dotyczących krajów bałtyckich i nordyckich? Wesprzyj nas – teraz możesz to zrobić także przez Patronite.

Przegląd Bałtycki istnieje od 2015 roku. Dotychczas opublikowaliśmy prawie 1000 tekstów, z czego 3/4 to pogłębione artykuły i wywiady. Przegląd Bałtycki jest wolny od reklam, nie ograniczamy dostępu do treści.

Wszystkie artykuły to godziny pracy autorów, spotkania i wyjazdy, praca redaktorów i tłumaczy. Chcielibyśmy móc za tę pracę wynagradzać naszych autorów. Aby móc oferować honoraria za publikowane artykuły – potrzebujemy Twojego wsparcia.

Oferujemy kilka możliwości wsparcia istnienia Przeglądu Bałtyckiego – można przekazać darowiznę na konto, za pomocą szybkich płatności, a teraz także poprzez platformę crowdfundingową Patronite. Uzyskane poprzez Patronite środki w całości przeznaczymy na nowe artykuły.

Wiemy, że wsparcie dużą kwotą może być trudne: wpłata 500 zł przez jedną osobę to duży wydatek, jednak wpłata 5 zł przez 100 osób nie będzie stanowić uszczerbku dla żadnego z darczyńców a sumarycznie da tę samą kwotę.

Twoje wsparcie jest dla nas bezcenne!

Redakcja Przeglądu Bałtyckiego

Kliknij, by przejść do profilu Przeglądu Bałtyckiego na Patronite

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.

© Materiał chroniony prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy. Więcej informacji o prawach autorskich i zakup licencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz swój komentarz
Wpisz swoje imię tutaj