Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pokaz Slajdów Dwie Dekady Na Bezdrożach Spitsbergenu

17 lutego godz. 18:00-20:00 CET

Zapraszamy na pokaz slajdów w ramach Klubu „Podróże” im. Tony’ego Halika „Dwie dekady na bezdrożach Spitsbergenu. Opowieść o rodzinnej pasji Michalskich”. Komentarz: Ola Hołda – Michalska, Krzysztof Michalski, Maja Michalska. Pokaz w ramach VIII Festiwalu Zorzy Polarnej w Płocku we współpracy ze Stowarzyszeniem TRAKT.
Wstęp wolny.

Ola Hołda-Michalska – plastyczka i geolożka, od dwudziestu lat związana z Instytutem Paleobiologii PAN, obecnie grafik komputerowy. Współwłaścicielka Narvala i współorganizatorka jego wypraw. Przewodnik i uczestnik licznych, przede wszystkim zimowych narciarskich projektów ekspedycyjnych (Hornsund, Newtontoppen, Wschodnie Wybrzeże Spitsbergenu).

Krzysztof Michalski – geolog, doktor habilitowany Nauk o Ziemi, profesor Instytutu Geofizyki PAN, od dwudziestu lat związany z badaniami geologicznymi i geofizycznymi Svalbardu. Uczestnik XXII Zimowej Wyprawy Polarnej do Stacji Hornsund. Założyciel i współwłaściciel polarnego biura podróży Narval – ekspedycje polarne. W latach 2002 -2019 kierownik i uczestnik ponad pięćdziesięciu arktycznych projektów ekspedycyjnych – naukowych i turystycznych.

Szczegóły

Data:
17 lutego
Czas:
18:00-20:00 CET
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/491077861809428/

Organizator

Dom Darmstadt

Miejsce

Dom Darmstadt
Stary Rynek 8
Płock, Mazowieckie 09-400 Polska
+ Google Map