Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Trasa koncertowa Eivør w Polsce

26 kwietnia 2018 godz. 08:00-29 kwietnia 2018 godz. 17:00 CEST

Eivør to wokalistka, instrumentalistka i autorka piosenek obdarzona pięknym, niespotykanym głosem. Pochodzi z Wysp Owczych. Wychowywała się w małej wiosce Gřta, zamieszkałej przez około 500 osób. Tam dorastała w otoczeniu jedynej w swoim rodzaju natury, a także niezwykłej tradycji i kultury farerskiej. Jej rodzice i dziadkowie zaszczepili w niej miłość do starodawnych pieśni i ludowych ballad. Rodzinne śpiewanie w jej domu było czymś naturalnym.

Serwowana przez Eivør muzyka zmienia się permanentnie. Grała muzykę folkową, ale też jazz, country, klasykę i trip-hopowy rock. To nowoczesny typ songwriterki.

Trudno wymienić wszystkie nagrody, która zdobyła artystka. Było ich kilkanaście a samych nominacji do nich kilkadziesiąt! Jako, że mieszkała na Wyspach Owczych, ale też na Islandii i w Danii, wyróżniania była w każdym z tych krajów. „Najlepszy głos damski”, „Piosenkarka roku”, „Kompozytor roku”, „Płyta roku” – to tylko niektóre z wyróżnień jakie odbierała przez ostatnie piętnaście lat w wymienionych trzech krajach.

Na koncie Eivør jest dziesięć płyt. Ostatnia „Slør” została wydana w 2017 roku. Później artystka ruszyła z zespołem w trasę po różnych krajach. Jej koncerty to niezapomniane, magiczne wręcz wieczory z pięknym show i wyjątkową muzyką.

Koncerty Eivør w Polsce:

  • 26.04, Poznań, Meskalina (bilety wyprzedane)
  • 27.04, Wrocław, Firlej
  • 28.04, Katowice, JazzArt Festiwal, Rialto
  • 29.04, Kraków, Żaczek

Bilety: 40 zł – w przedsprzedaży, 50 zł – w dniu koncertu (ceny mogą się różnić w zależności od miejsca koncertu).

Szczegóły

Start:
26 kwietnia 2018 godz. 08:00 CEST
Koniec:
29 kwietnia 2018 godz. 17:00 CEST
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Borówka Music