Dołącz do grona autorów Przeglądu Bałtyckiego!

|

Interesujesz się regionem Morza Bałtyckiego, wybranym państwem lub jego regionem, zagadnieniem lub zjawiskiem występującym w tym obszarze? Śledzisz sprawy społeczno-polityczne lub życie kulturalne w regionie? Dziel się swoją wiedzą w Przeglądzie Bałtyckim!

Dotychczas w Przeglądzie Bałtyckim opublikowaliśmy artykuły około 200 autorów – najczęściej ekspertów i pasjonatów interesujących się państwami regionu Morza Bałtyckiego lub zupełnie niszowymi zagadnieniami dotyczącymi tego obszaru. W tym gronie jest także miejsce dla Ciebie!

Przegląd Bałtycki jest portalem otwartym na nowych autorów oraz nowe tematy i spojrzenia. Publikujemy głównie artykuły pogłębione, ale także wywiady, recenzje książek i wydarzeń kulturalnych, aktualności oraz analizy i reportaże. Interesuje nas cały region Morza Bałtyckiego: kraje bałtyckie i nordyckie oraz regiony nadbałtyckie państw Europy Środkowo-Wschodniej (w tym Polski). Zakres tematyczny serwisu obejmuje politykę i społeczeństwo, kulturę i historię, architekturę, turystykę, gospodarkę, ekologię i inne.

Nasz portal pozostaje otwarty tak na osoby z dorobkiem naukowym, analitycznym i publicystycznym, jak też dla pasjonatów dopiero rozpoczynających swoją ścieżkę naukową, zawodową czy dziennikarską.

Opisz swoje doświadczenie, napisz czym się interesujesz, zgłoś temat lub artykuł. Na wszystkie wiadomości odpowiemy, rozpatrzymy Twoją propozycję i zaproponujemy warunki współpracy: info@przegladbaltycki.pl.

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!