Król Albanii Zogu I z małżonką Gerladine, siostrami królowej, świtą i witającym go w imieniu władz Polski kierownikiem Referatu Orderowego MSZ Władysławem Dernałowiczem (drugi z prawej) opuszcza Dworzec Główny w Warszawie. Zdj. Narodowe Archiwum Cyfrowe.