Król Albanii Zogu I z małżonką Gerladine, siostrami królowej, świtą i witającym go w imieniu władz Polski kierownikiem Referatu Orderowego MSZ Władysławem Dernałowiczem (drugi z prawej) opuszcza Dworzec Główny w Warszawie. Zdj. Narodowe Archiwum Cyfrowe.

Wilno, dworzec kolejowy, peron I, wygląd współczesny. Zdj. Nikodem Szczygłowski.
Albańska rodzina królewska – król Zogu I, królowa Geraldine i książę Leka. Londyn 1941 r. Zdj. CC0.