Sześciu z dwunastu „norweskich chłopców”, estońskich ochotników walczących w Norwegii, którzy wrócili do Finlandii. Zdj. Archiwum Towarzystwa Dziedzictwa Fińskich Chłopców.

Norwescy żołnierze w Narwiku. Maj 1940 roku. Zdj. Wikimedia Commons / PD.
Estońscy ochotnicy i miejscowi w saamskim gospodarstwie, w drodze do północnej Norwegii, maj 1940 r. Zdj.: Archiwum Towarzystwa Dziedzictwa Fińskich Chłopców.