Premiera książki Waldemara Mierzwy „Zrozumieć Mazury”

|

Premiera książki Waldemara Mierzwy „Zrozumieć Mazury”. O książce i Mazurach rozmawiać będą z autorem prof. Wiesław Sieradzan i prof. Jarosław Kłaczkow.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „Mazury w Toruniu” oraz w ramach VII Toruńskiego Kiermaszu Książki Regionalnej i XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

W ramach Tygodnia Bibliotek, we współpracy z Biblioteką Uniwersytecką w Toruniu, 13 maja br. Toruński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego organizuje VII Toruński Kiermasz Książki Regionalnej. Coroczna impreza, mająca za zadanie promować wydawnictwa regionalne dotyczące Pomorza Wschodniego i Zachodniego, Warmii, Mazur, Powiśla i województwa kujawsko-pomorskiego, odbędzie się na parterze Biblioteki Uniwersyteckiej w Toruniu i przed budynkiem Biblioteki. Na Kiermasz zgłaszają się wydawcy z Pomorza Gdańskiego, Powiśla i województwa kujawsko-pomorskiego.

W promocyjnych cenach będzie można zakupić wartościowe wydawnictwa, które nierzadko trudno znaleźć w księgarniach. Po wypełnieniu ankiety, przy stoisku organizatora Kiermaszu, będzie można otrzymać bezpłatnie m.in. najnowszy numer Tek Kociewskich.

Oficjalne otwarcie VII Toruńskiego Kiermaszu Książki Regionalnej przewidziane jest na godz. 11.00.

Avatar photo

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!