XXVIII Forum Ekonomiczne: Europa wspólnych wartości czy Europa wspólnych interesów?

|

Tegoroczna, XXVIII edycja Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju, odbędzie się pod hasłem „Europa wspólnych wartości czy Europa wspólnych interesów?”. Forum Ekonomiczne odbędzie się od 4 do 6 września w Krynicy-Zdroju.

Odbywające się od 1992 roku Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju to największa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej. W wydarzeniu uczestniczy 4 tys. gości – przedstawicieli świata polityki, biznesu, nauki i kultury oraz mediów.

Hasłem przewodnim XXVIII edycji Forum Ekonomicznego jest „Europa wspólnych wartości czy Europa wspólnych interesów?”. W czasie wydarzenia odbędzie się 6 sesji plenarnych, na które złoży się 180 paneli, podczas których dyskutowane będą kluczowe problemy regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Obok wyzwań politycznych i gospodarczych, tematem rozmów będą również kwestie dotyczące ochrony zdrowia, innowacji, biznesu, zarządzania, mediów i kultury.

Organizatorem Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Głównym Partnerem jest Małopolska, a Miastem Gospodarzem – Krynica-Zdrój.

Przegląd Bałtycki jest partnerem medialnym XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju.

Szczegółowe informacje dotyczące Forum Ekonomicznego dostępne są na stronie forum-ekonomiczne.pl.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!