Startuje prenumerata Przeglądu Bałtyckiego. Skorzystaj z promocji na start!

|

Startujemy z ofertą prenumeraty w Przeglądzie Bałtyckim. Wprowadzenie prenumeraty ma przede wszystkim wesprzeć rozwój naszego portalu, podnosząc jego atrakcyjność dla czytelniczek i czytelników. Prenumeratorki i prenumeratorzy będą mieli dostęp do Archiwum i nowych artykułów Premium w Przeglądzie Bałtyckim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i sposobem działania naszej prenumeraty.

Wprowadzenie prenumeraty to kolejny etap poszukiwania sposobów na zagwarantowanie rozwoju Przeglądu Bałtyckiego. Liczymy, że dzięki Waszemu wsparciu przekazywanemu za pośrednictwem prenumeraty będziemy mogli zaoferować atrakcyjne wynagrodzenia za artykuły oraz zaprosić nowe autorki i autorów do publikowania w Przeglądzie Bałtyckim. Wierzymy, że mając możliwość współpracy z najlepszymi specjalistkami i specjalistami w naszej bałtyckiej niszy, będziemy mogli zaoferować Wam więcej ciekawych treści poświęconych krajom regionu Morza Bałtyckiego.

Wprowadzenie prenumeraty oznacza z jednej strony ograniczenie dostępu do części artykułów znajdujących się w Przeglądzie Bałtyckim, z drugiej zaś daje korzyści dla osób, które cenią nas na tyle, by wspierać nasz rozwój także finansowo i swoją pracą.

Ograniczony zostanie dostęp do artykułów w Archiwum Przeglądu Bałtyckiego, czyli tych opublikowanych cztery lata temu i starszych. Dostęp do Archiwum dają prenumeraty w wariantach Patron i Przyjaciel. Druga grupa artykułów, do których zostanie ograniczony dostęp to teksty Premium. W tym przypadku, każdy z wariantów prenumeraty daje do nich dostęp. Otwarte dla wszystkich pozostaną aktualności oraz część nowych artykułów.

Warunki i korzyści związane z poszczególnymi wariantami prenumeraty zostały opisane na stronie https://przegladbaltycki.pl/prenumerata oraz w Regulaminie prenumeraty.

Zwracamy się do osób, które wspierały nas wcześniej finansowo (kwotą powyżej 20 zł w ciągu ostatnich dwóch lat – przelewem, na Facebooku, na Patronite) oraz przekazywały artykuły do publikacji: ponieważ już wcześniej mogliśmy liczyć na Twoje wsparcie, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni, chcielibyśmy podziękować Ci bezpłatnym czasowym dostępem do prenumeraty – sprawdź swoją skrzynkę mailową, powinna czekać na Ciebie wiadomość. Jeśli wiadomość nie doszła lub zmienił się Twój adres e-mail, prosimy o kontakt: prenumerata@przegladbaltycki.pl.

Zapraszamy do prenumerowania i wspierania Przeglądu Bałtyckiego!

Wybierz prenumeratę teraz i skorzystaj z promocji! Pierwszy miesiąc prenumeraty w wariantach Prenumerator i Patron – bezpłatnie; w wariancie Przyjaciel – 7 zł. Oferta ważna z poniższym kodem promocyjnym:

WspieramPrzeglad

Jak skorzystać? Ofertę naszej prenumeraty poznasz na stronie https://przegladbaltycki.pl/prenumerata. Z kodu skorzystasz wpisując go w pole „Kod rabatowy”, po wybraniu jednego z wariantów prenumeraty, na etapie rejestracji. Kod jest ważny do 21 listopada.

Sprawdź aktualne promocje »

W przypadku wszelkich pytań, potrzeby pomocy przy rejestracji, uwag lub propozycji zapraszamy do kontaktu: prenumerata@przegladbaltycki.pl.

Z wyrazami szacunku
Redakcja Przeglądu Bałtyckiego

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!