Przegląd Bałtycki świętuje 7 lat działalności!

|

Przegląd Bałtycki przybliża region Morza Bałtyckiego już od 7 lat! W tym czasie opublikowaliśmy ponad 1300 artkułów, zdobyliśmy szerokie grono czytelniczek i czytelników, a od niedawna oferujemy dostęp do najciekawszych treści w formie prenumeraty.

Przegląd Bałtycki został uruchomiony 23 lutego 2015 roku, a więc to już 7 świeczka na naszym wirtualnym torcie. Nasz portal pozostaje największym polskojęzycznym źródłem informacji o regionie Morza Bałtyckiego, a zwłaszcza o krajach bałtyckich. Poruszamy szerokie spektrum tematów, które obejmują kulturę, politykę, społeczeństwo, historię, gospodarkę i inne. Skupiamy się na zagadnieniach często mało lub zupełnie nieznanych polskiemu społeczeństwu.

Jeśli opisywać liczbowo naszą działalność, to musimy wspomnieć, że na naszych stronach opublikowaliśmy do tej pory ponad 1300 tekstów, głównie pogłębionych artykułów i wywiadów, ale także aktualności i zapowiedzi wydarzeń. Artykuły te przygotowane zostały przez ponad 200 autorek i autorów – specjalistów, badaczy, pasjonatów.

Najważniejszą zmianą dla funkcjonowania Przeglądu Bałtyckiego wprowadzoną w zeszłym roku jest uruchomienie prenumeraty cyfrowej, a więc odpłatnego dostępu do wybranych treści na zasadzie subskrypcji. Obecnie prenumeratę oferujemy w trzech wariantach (Prenumerator, Patron, Przyjaciel), które różnią się zakresem dostępu i dodatkowych świadczeń. Obecnie w ramach prenumeraty oferowany jest dostęp do ponad 500 artykułów.

Wprowadzenie prenumeraty oznacza nie tylko zmianę sposobu udostępniania treści, ale także zasad współpracy z autorami. O ile wcześniej większość artykułów powstawała kosztem wolnego czasu i siłą entuzjazmu autorek i autorów, obecnie niemal wszystkie treści zamawiamy oferując wynagrodzenie – wiemy ile czasu i wysiłku wymaga przygotowanie dobrego artykułu.

Liczymy, że wraz z rosnącą liczbą aktywnych subskrypcji, będziemy mogli oferować bardziej atrakcyjne honoraria, a także planować i kompleksowo opisywać wybrane zagadnienia dotyczące regionu oraz podnosić atrakcyjność oferty towarzyszącej prenumeracie.

Cieszymy się, że jesteście z nami, że artykuły, które publikujemy znajdują Wasze uznanie i że razem z nami chcecie poznawać region Morza Bałtyckiego. Dziękujemy naszym prenumeratorkom i prenumeratorom oraz zapraszamy pozostałe czytelniczki i czytelników do dołączania do tego elitarnego grona.

Razem możemy więcej!

WYBIERZ I ZAMÓW PRENUMERATĘ!

Świętują z nami 7 lat Przeglądu Bałtyckiego. Skorzystaj z poniższego kodu promocyjnego, aby uzyskać atrakcyjne warunki prenumeraty Przeglądu Bałtyckiego! 😊

7latPrzegladuBaltyckiego

Powyższy kod daje 20% dożywotniej zniżki na prenumeratę cyfrową Przeglądu Bałtyckiego w dowolnym wariancie. Zostań z nami na dłużej!

Jak skorzystać z kodu? Na stronie prenumeraty wybierz preferowany wariant, następnie w formularzu rejestracji, w polu „Posiadam kod rabatowy”, wprowadź powyższy kod, uzupełnij dane i potwierdź.

Kod promocyjny jest ważny do 3 marca 2022 roku.

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!