Ostatnie dni lata z promocyjną prenumeratą Przeglądu Bałtyckiego

|

Lato zbliża się ku końcowi, odliczamy już ostatnie upalne dni. Na pożegnanie lata przygotowaliśmy specjalną promocję – prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego kupisz 30% taniej!

Tegoroczny koniec lata jest wyjątkowo ciepły, a nawet upalny. Słupki rtęci w termometrach sięgają jeszcze 30°C. Na ten wyjątkowy czas przygotowaliśmy równie gorącą promocję – prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego kupisz 30% taniej!

Zgodnie ze „sztuką promocji” zachęcamy, aby skorzystać z oferty jak najszybciej. Chcemy jednak, aby to wyjątkowe babie lato jeszcze trochę z nami zostało, dlatego kod pozostanie ważny do dnia, w którym po raz pierwszy maksymalna temperatura w ciągu dnia w Warszawie spadnie poniżej 20°C.

Jak skorzystać z promocji?

Skopiuj kod promocyjny „BabieLato”, wybierz jeden z wariantów prenumeraty i następnie w formularzu rejestracyjnym kliknij pole „Masz kod promocyjny?” i wprowadź kod. Chwilę po wprowadzeniu cena wybranej prenumeraty zostanie obniżona o 30%.

BabieLato

Promocja obejmuje wszystkie warianty prenumeraty cyfrowej Przeglądu Bałtyckiego, w tym warianty z płatnością jednorazową oraz warianty dla firm i instytucji. W przypadku wariantów z płatnością cykliczną (subskrypcja miesięczna) zniżka dotyczy wszystkich płatności, tak długo jak prenumerata nie zostanie anulowana.

WYBIERZ I ZAMÓW PRENUMERATĘ!


Dlaczego zachęcamy Ciebie do prenumerowania Przeglądu Bałtyckiego?

Na stronach Przeglądu Bałtyckiego opublikowanych jest 1500 artykułów opisujących kulturę, historię, politykę, gospodarkę, społeczeństwa i atrakcje krajów bałtyckich i nordyckich. To już niemała baza wiedzy.

Nie publikujemy krzykliwych reklam, bannerów, linków, ani też nie napędzamy sobie tłumów czytelników artykułami z „jednym ale” albo „haczykiem”. Stawiamy na wartościowe treści, przybliżamy tematy niszowe, nie ścigamy się na newsy, ale opisując zjawiska zachodzące w krajach bałtyckich często wyprzedzamy duże media o wiele miesięcy. Udostępniamy nasze łamy autorom specjalizującym się w bardzo wąskich dziedzinach, nie boimy się publikować tekstów, które znajdą garstkę zainteresowanych czytelników.

Prenumerując Przegląd Bałtycki otrzymujesz dostęp do wyjątkowych treści, do cennej wiedzy o państwach regionu Morza Bałtyckiego, ale także wspierasz nas w finansowaniu nowych publikacji.

Zapraszamy do naszego kameralnego klubu pasjonatów krajów bałtyckich i nordyckich!

 

Avatar photo

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!