Poznaj prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego. Skorzystaj z promocji

|

Babie lato trwa, a z nim nasza wyjątkowa promocja. Jeśli jednak sama zniżka nie przekonuje Ciebie, ciągle się wahasz i potrzebujesz dodatkowych argumentów – poznaj prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego.

Zachęcając do zakupu prenumeraty podkreślamy, że uzyskane w ten sposób środki przeznaczamy na honoraria autorskie. I to jest główna przyczyna ponawiania przypomnień, promocji i apeli. Oferujemy tym więcej nowych artykułów, im liczniejszy jest klub prenumeratorów Przeglądu Bałtyckiego. Żeby wyjaśnić to bardziej obrazowo: jeśli wybierzesz wariant Przyjaciel i zostaniesz z nami rok, dzięki Tobie opublikujemy jeden artykuł lub dwa omówienia książek. Bez Ciebie, no cóż, jeden temat odłożymy na wirtualną półkę.

Przeczytaj także:  10 powodów, aby prenumerować Przegląd Bałtycki

Tym razem przybliżymy kilka wybranych wariantów prenumeraty – wyjaśniamy do kogo są kierowane i jak działają.

Zostań z nami NA ZAWSZE

Prenumerata w wariancie „Na zawsze” kierowana jest do osób, które interesują się krajami bałtyckimi i nordyckimi, ten region zajmuje specjalne miejsce w ich życiu lub pracy zawodowej i chcą pogłębiać swoją wiedzę w tej dziedzinie. Prenumeratorzy wybierający ten wariant dostrzegają wartość Przeglądu Bałtyckiego. Wariant „Na zawsze” daje Tobie dostęp do wszystkich naszych treści, a dla nas jest ogromnym wsparciem finansowym, ale też – jeśli się na niego zdecydujesz – dużą motywacją, bo czujemy, że mamy dla kogo działać.

Czy wiesz, że… Miesięczny koszt prenumeraty Przeglądu Bałtyckiego w wariancie „Na zawsze” w przypadku osoby, która jako pierwsza skorzystała z tej opcji to obecnie 53,26 zł miesięcznie, za rok będzie to 26,63 zł, za dwa lata 17,76 zł itd.

Zastanawiasz się ile może potrwać „na zawsze”? Nie obawiaj się, mamy wiele pomysłów, a nasz kalendarz publikacji tętni życiem – kiedy jedne tematy opuszczają go, bo już są opracowane i opublikowane na naszej stronie, ich miejsce zajmują nowe pomysły i propozycje publikacji. Zapewniamy: zostaniesz z nami na długie lata!

W ramach tej prenumeraty dodatkowo otrzymasz od nas dwie wybrane książki „bałtyckie”.

Cena standardowa: 799 zł jednorazowo. W promocji: 559,30 zł jednorazowo.

Wybierz wariant „Na zawsze” ze zniżką

(ze zniżki skorzystasz klikając powyższy link lub wpisując kod PoznajPrenumerate podczas rejestracji)


NA ROK – taniej i łatwiej

Jeśli wiesz, że chcesz poznawać region i chcesz zostać z nami dłużej, ale nie lubisz subskrypcji, wybierz wariant „Na rok”. Jest to także opcja „ekonomiczna” – oferujemy dostęp do wszystkich naszych treści, ale bez dodatkowych świadczeń, więc w atrakcyjnej cenie. Jeśli skorzystasz z trwającej obecnie promocji, miesięczny koszt dostępu wyniesie zaledwie 8,69 zł.

Cena standardowa: 149 zł za rok. W promocji: 104,30 zł za rok.

Wybierz wariant „Na rok” ze zniżką

(ze zniżki skorzystasz klikając powyższy link lub wpisując kod PoznajPrenumerate podczas rejestracji)


PRZYJACIEL – wiemy, że możemy na Ciebie liczyć

Nazwa tego wariantu mówi sama za siebie. Wariant „Przyjaciel” kierowany jest do osób, które nas nie tylko regularnie czytają, ale także z nami sympatyzują i są gotowe wspierać naszą działalność, także finansowo. I musimy przyznać – zresztą sami wiecie – bez Przyjaciół byłoby ciężko.

W ramach tej prenumeraty dodatkowo raz w roku otrzymasz od nas dwie wybrane książki „bałtyckie”.

Cena standardowa: 27 zł miesięcznie. W promocji: 18,90 zł miesięcznie.

Wybierz wariant „Przyjaciel” ze zniżką

(ze zniżki skorzystasz klikając powyższy link lub wpisując kod PoznajPrenumerate podczas rejestracji)


Czytaj i wspieraj – PATRON

Jeśli interesujesz się krajami bałtyckimi i nordyckimi, lubisz je poznawać oraz cenisz to co robimy i chcesz, żebyśmy kontynuowali naszą działalność – to jest wariant dla Ciebie. Wybierając wariant „Patron” uzyskasz dostęp do wszystkich naszych treści, a wnoszona przez Ciebie składka prenumeratorska pozwala nam planować kolejne publikacje.

W ramach tej prenumeraty dodatkowo raz w roku otrzymasz od nas wybraną książkę „bałtycką”.

Cena standardowa: 17 zł miesięcznie. W promocji: 11,90 zł miesięcznie.

Wybierz wariant „Patron” ze zniżką

(ze zniżki skorzystasz klikając powyższy link lub wpisując kod PoznajPrenumerate podczas rejestracji)

Przeczytaj także:  Ostatnie dni lata z promocyjną prenumeratą Przeglądu Bałtyckiego

W ofercie mamy jeszcze warianty PRENUMERATOR – dla osób, które regularnie do nas zaglądają, chcą czytać tylko nowe treści – oraz NA TYDZIEŃ – dla osób, które zwykle potrzebują dostępu tylko do jednego tekstu (nowego lub z archiwum), ale dlaczego przy okazji nie przeczytać czegoś jeszcze?

Oferujemy również prenumeratę dla firm i instytucji (w tym organizacji nieformalnych), w trzech wariantach w zależności liczby potrzebnych dostępów. Twój zespół w pracy lub przy realizacji projektu potrzebuje dostępu do naszych artykułów – zgłoś potrzebę osobie decyzyjnej w swojej firmie.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!