Majówka z Przeglądem Bałtyckim. Skorzystaj z promocji na prenumeratę

|

Życzymy pogodnej majówki i zapraszamy do lektury „wypoczynkowych” artykułów w Przeglądzie Bałtyckim. Teraz dostęp do artykułów uzyskasz w atrakcyjnej wiosennej promocji!

Na stronach Przeglądu Bałtyckiego mamy niemały zbiór artykułów podróżniczych i krajoznawczych, a także dotyczących kultury czy architektury, które mogą stanowić ciekawy przewodnik po krajach regionu Morza Bałtyckiego. Mamy także liczne recenzje-rekomendacje książek, filmów i seriali, które wypełnią leniwy czas dla tych, którzy zdecydują się na mniej aktywny wypoczynek.

Zachęcając do poznawania regionu Morza Bałtyckiego z Przeglądem Bałtyckim, zachęcamy do prenumerowania portalu. To dobry czas, by dołączyć do grona prenumeratorów i wspierać Przegląd Bałtycki – mamy dla Ciebie atrakcyjną zniżkę na dowolny wariant prenumeraty!

WYBIERZ I ZAMÓW PRENUMERATĘ!

Skopiuj i wpisz poniższy kod promocyjny (PrzegladNaWiosne) przy rejestracji i ciesz się 30% zniżką na dowolny wariant prenumeraty Przeglądu Bałtyckiego! 😊

PrzegladNaWiosne

Powyższy kod daje 30% dożywotniej zniżki na prenumeratę cyfrową Przeglądu Bałtyckiego w dowolnym wariancie z płatnościami cyklicznymi oraz 30% zniżki na pierwszą płatność w dowolnym wariancie prenumeraty z płatnością jednorazową. Kod jest ważny do 08.05.2023 r.

Jak skorzystać? Na stronie prenumeraty wybierz preferowany wariant, następnie w formularzu rejestracyjnym kliknij „Masz kod promocyjny?” i wprowadź powyższy kod.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!