10 powodów, dlaczego warto prenumerować Przegląd Bałtycki

|

Regularnie zachęcamy Cię do prenumerowania Przeglądu Bałtyckiego. Poznaj 10 powodów, dlaczego to dla nas ważne.

  1. Przegląd Bałtycki to jedyny polski portal poświęcony państwom regionu Morza Bałtyckiego. Co więcej, to jedyny polski portal, który tak szczegółowo opisuje kraje bałtyckie.
  2. Na łamach Przeglądu Bałtyckiego publikujemy przede wszystkim teksty pogłębione – artykuły i wywiady – które wykraczają poza zainteresowania portali newsowych. Do tej pory opublikowaliśmy prawie 1,4 tys. tekstów, z czego około 1 tys. to właśnie teksty pogłębione.
  3. W naszych artykułach opieramy się głównie na głosach ekspertów, komentatorów czy polityków z krajów regionu. To dzięki takiemu podejściu przeczytasz u nas rozmowy z politykami z regionu, którzy obejmują najważniejsze stanowiska (zostają prezydentami, premierami, ministrami) zanim ktokolwiek w dużych portalach dowie się kim są te osoby.
  4. Regularnie publikujemy przedruki najciekawszych artykułów autorów pochodzących z państw regionu, ale także z innych części Europy, by pokazać różne spojrzenia na istotne zagadnienia dotyczące krajów bałtyckich i nordyckich.
  5. Utrzymując się ze wsparcia czytelników możemy pozwolić sobie na wolność działania – piszemy o sytuacji społeczności LGBT w krajach bałtyckich, publikujemy teksty poświęcone religii, pokazujemy problemy społeczne z różnych perspektyw, rozmawiamy z przedstawicielami partii i prawicowych, i lewicowych.
  6. Nie nękamy naszych czytelników reklamami, wyskakującymi okienkami, ani clickbaitowymi tytułami grającymi na emocjach. Chcielibyśmy, aby Przegląd Bałtycki pozostał właśnie taki – estetyczny i z „nudnymi” tytułami artykułów – żeby dać Ci komfort czytania i pozostawić przestrzeń do własnej oceny opisywanych spraw i zjawisk.
  7. Prenumerata to wsparcie rozwoju Przeglądu Bałtyckiego. Zastanawiasz się, co to właściwie znaczy? Wszystkie środki, które uzyskujemy z prenumeraty przeznaczamy na wynagrodzenia dla autorów. Można powiedzieć, że każda prenumerata to co miesiąc akapit nowego artykułu lub kilka złotych więcej wynagrodzenia dla jego autora.
  8. Prenumerata da Ci dostęp do prawie 500 artykułów w naszym Archiwum i do ponad 120 nowych artykułów Premium. Koleje artykuły już czekają na publikację.
  9. Prenumerata to także świadczenia dodatkowe: w wyższych wariantach otrzymujesz książki autorów pochodzących z państw regionu lub dotyczące tych państw, kody dostępowe dla Twoich bliskich.
  10. Osób stale zainteresowanych regionem, a zwłaszcza krajami bałtyckimi, nie ma w Polsce wiele, o czym na pewno wiesz. Jeśli zaglądasz na nasze strony kilka razy w miesiącu zapewne jesteś jedną z osób należących do tego wąskiego grona i to dla Ciebie tworzymy Przegląd Bałtycki. Dołączając do naszych prenumeratorów dołączasz do jeszcze mniejszego grona osób wspierających naszą działalność. Jeśli nie ma Ciebie wśród nich, no cóż, nasze możliwości rozwoju są ograniczone.

Razem możemy więcej!

WYBIERZ I ZAMÓW PRENUMERATĘ!

A tu powód 11: Pobierz poniższy kod, skorzystaj z 10% rabatu, zostań prenumeratorem i wspieraj Przegląd Bałtycki!

PBx10powodow

Powyższy kod daje 10% dożywotniej zniżki na prenumeratę cyfrową Przeglądu Bałtyckiego w dowolnym wariancie. Zostań z nami na dłużej 😊

Jak skorzystać? Na stronie prenumeraty wybierz preferowany wariant, następnie w formularzu rejestracji, w polu „Posiadam kod rabatowy”, wprowadź powyższy kod.

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!