Wesprzyj nas!

Celem działalności Przeglądu Bałtyckiego jest przybliżanie kultur państw Morza Bałtyckiego. Do tej pory opublikowaliśmy około 1300 artykułów i aktualności prawie 200 autorów. Wasze grono – naszych Czytelników – stale rośnie. To wszystko wymaga dużych nakładów czasu, ale także finansowych, dlatego zwracamy się do Was o wsparcie naszej działalności.

Przegląd Bałtycki możesz wspierać na kilka sposobów:

1. Prenumerata

Wykup prenumeratę w jednym z trzech wariantów i ciesz się dostępem do Archiwum i artykułów Premium Przeglądu Bałtyckiego. Środki uzyskane z prenumeraty w całości wykorzystujemy na wynagrodzenia dla autorów, dlatego Twoja prenumerata to wielkie wsparcie dla Przeglądu Bałtyckiego. Porównaj i wybierz swoją prenumeratę!

2. Patronite

Poprzez platformę crowdfundingową Patronite możesz wspierać Przegląd Bałtycki tak jednorazowymi płatnościami, jak i stałą subskrypcją. Możesz wybrać kwotę i rodzaj wsparcia oraz dokonać płatności szybkimi przelewami lub kartą płatniczą. Wspieraj Przegląd Bałtycki na Patronite!

3. Blik

Jeśli chcesz wesprzeć Przegląd Bałtycki szybką wpłatą w dowolnej kwocie, możesz to zrobić przy pomocy Blika. Wystarczy, że w swojej aplikacji do bankowości internetowej wybierzesz „Przelew BLIK na telefon” i podasz nasz numer telefonu: +48793000969.

4. Przelew bankowy

Przegląd Bałtycki możesz wesprzeć także przelewem bankowym. Dowolną kwotę możesz wpłacić na poniższe konto z nazwą odbiorcy i tytułem „Przegląd Bałtycki”:

80 1950 0001 2006 0214 8094 0002

 

Dziękujemy za wsparcie, zapraszamy do grona Przyjaciół Przeglądu Bałtyckiego!

 

W przypadku pytań, sugestii lub propozycji, prosimy o kontakt: info@przegladbaltycki.pl.

 

Ilustracja wyświetlana w mediach społecznościowych: Freepik (CC).