Wesprzyj nas!

Celem działalności Przeglądu Bałtyckiego jest przybliżanie kultur państw Morza Bałtyckiego. Do tej pory opublikowaliśmy około 1050 artykułów i aktualności prawie 200 autorów, prawie 300 zapowiedzi wydarzeń. Wasze grono – naszych Czytelników – stale rośnie. To wszystko wymaga dużych nakładów czasu, ale także finansowych, dlatego zwracamy się do Was o wsparcie naszej działalności.

Przegląd Bałtycki możesz wspierać na kilka sposobów:

1. Patronite

Poprzez platformę crowdfundingową Patronite możesz wspierać Przegląd Bałtycki tak jednorazowymi płatnościami, jak i stałą subskrypcją. Możesz wybrać kwotę i rodzaj wsparcia oraz dokonać płatności szybkimi przelewami lub kartą płatniczą.

WESPRZYJ PRZEGLĄD BAŁTYCKI NA PATRONITE!

2. Blik

Jeśli chcesz wesprzeć Przegląd Bałtycki szybką wpłatą w dowolnej kwocie, możesz to zrobić przy pomocy Blika. Wystarczy, że w swojej aplikacji do bankowości internetowej wybierzesz “Przelew BLIK na telefon” i podasz nasz numer telefonu: +48793000969.

3. Przelew bankowy

Przegląd Bałtycki możesz wesprzeć także przelewem bankowym. Dowolną kwotę możesz wpłacić na poniższe konto z nazwą odbiorcy i tytułem “Przegląd Bałtycki”:

80 1950 0001 2006 0214 8094 0002

 

Dziękujemy za wsparcie, zapraszamy do grona Przyjaciół Przeglądu Bałtyckiego!

 

Odbierając wsparcie nie otrzymujemy Twoich danych (zwykle tylko imię i nazwisko), dlatego prosimy o kontakt – chcielibyśmy Ci podziękować, bo to Twój wkład w rozwój Przeglądu Bałtyckiego jest nieoceniony. Wszystkie wpłaty stanowią cegiełki na rzecz rozwoju naszego portalu, jeśli potrzebujesz imiennej faktury potwierdzającej wpłatę – prosimy o wiadomość z danymi.

W przypadku pytań, sugestii lub propozycji, prosimy o kontakt: info@przegladbaltycki.pl.

 


 

Realizując nasze cele blisko współpracujemy z Fundacją Bałtycką. Zachęcamy do wspierania także Fundacji Bałtyckiej – z przekazanych darowizn zrealizowane zostaną wspólne projekty wydawnicze. Fundację Bałtycką można poznać i wesprzeć poprzez jej stronę internetową:

FUNDACJA BAŁTYCKA

 

Ilustracja wyświetlana w mediach społecznościowych: Freepik (CC).