Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Premiera książki Waldemara Mierzwy “Zrozumieć Mazury”

13 maja 2019 godz. 11:30-13:00 CEST

Premiera książki Waldemara Mierzwy “Zrozumieć Mazury”. O książce i Mazurach rozmawiać będą z autorem prof. Wiesław Sieradzan i prof. Jarosław Kłaczkow.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu “Mazury w Toruniu” oraz w ramach VII Toruńskiego Kiermaszu Książki Regionalnej i XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

W ramach Tygodnia Bibliotek, we współpracy z Biblioteką Uniwersytecką w Toruniu, 13 maja br. Toruński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego organizuje VII Toruński Kiermasz Książki Regionalnej. Coroczna impreza, mająca za zadanie promować wydawnictwa regionalne dotyczące Pomorza Wschodniego i Zachodniego, Warmii, Mazur, Powiśla i województwa kujawsko-pomorskiego, odbędzie się na parterze Biblioteki Uniwersyteckiej w Toruniu i przed budynkiem Biblioteki. Na Kiermasz zgłaszają się wydawcy z Pomorza Gdańskiego, Powiśla i województwa kujawsko-pomorskiego.

W promocyjnych cenach będzie można zakupić wartościowe wydawnictwa, które nierzadko trudno znaleźć w księgarniach. Po wypełnieniu ankiety, przy stoisku organizatora Kiermaszu, będzie można otrzymać bezpłatnie m.in. najnowszy numer Tek Kociewskich.

Oficjalne otwarcie VII Toruńskiego Kiermaszu Książki Regionalnej przewidziane jest na godz. 11.00.

Szczegóły

Data:
13 maja 2019
Czas:
11:30-13:00 CEST
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/387414298508872/

Organizator

Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu

Miejsce

Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu
Gagarina 13
Toruń, Kujawsko-Pomorskie 87-100 Polska
+ Google Map