Nie do wiary! Przegląd Bałtycki działa już 9 lat!

|

Trudno nam w to uwierzyć, ale Przegląd Bałtycki działa już 9 lat! To dobra okazja, by podsumować ten czas i znów zaprosić Was do prenumerowania i wspierania Przeglądu Bałtyckiego.

Ktoś mógłby argumentować, że 9 lat to nie tak znowu wiele, bo potentaci działają po dwie dekady, a nawet dłużej. Dlaczego jednak luty 2015 roku wydaje się tak odległą przeszłością? 9 lat to więcej niż czwarta część czasu niepodległości każdego z krajów bałtyckich. 9 lat to ćwierć życia „uśrednionego” redaktora Przeglądu Bałtyckiego.

9 lat to też poważny wiek dla niszowego portalu podejmującego – z polskiej perspektywy – mało popularne, często niemal zupełnie nieznane tematy. Miarą naszej działalności są publikacje, a tych zebrało się już 1535, głównie długich tekstów dla koneserów wytrwałych i gotowych wyruszyć w czytelniczą podróż w mało znane miejsca, poznać ciekawe aczkolwiek dosyć anonimowe postacie, eksplorować raczej przykurzone zakamarki historii.

Drugim naszym wyznacznikiem „sukcesu” jest wielkość naszego cyfrowego klubu prenumeratorskiego. Ponad dwa lata temu zapadła decyzja, by nie walczyć o rekordy czytelnictwa, a skupić się na tych szczerze zainteresowanych i gotowych partycypować w utrzymaniu i rozwoju Przeglądu Bałtyckiego. To grono powoli rośnie, ale stale nam w nim kogoś brakuje. Klub jest kameralny, ale otwarty, dlatego stale zachęcamy do rozpoczęcia prenumeraty cyfrowej Przeglądu Bałtyckiego. Poniżej znajdziesz szczegóły urodzinowej promocji.

Przeczytaj także:  10 powodów, aby prenumerować Przegląd Bałtycki
Przeczytaj także:  Poznaj prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego. Skorzystaj z promocji

A plany? Chcemy działać dalej i – jak na niszowy portal przystało – rozwijać się małymi krokami. Pod być może nieco wyświechtanym hasłem rozwoju rozumiemy rosnącą liczbę publikacji, kolejne debiuty i poprawianie oferty dla autorów, a także podnoszenie atrakcyjności prenumeraty i dostawianie kolejnych krzeseł w klubie prenumeratora.

 

Skorzystaj z promocji urodzinowej, wspieraj i prenumeruj Przegląd Bałtycki!

Skopiuj kod promocyjny „9latPrzegladu”, wybierz jeden z wariantów prenumeraty i następnie w formularzu rejestracyjnym kliknij pole „Masz kod promocyjny?” i wprowadź kod. Chwilę po wprowadzeniu cena wybranej prenumeraty zostanie obniżona o 30%.

9latPrzegladu

Promocja obejmuje wszystkie warianty prenumeraty cyfrowej Przeglądu Bałtyckiego, w tym warianty z płatnością jednorazową oraz warianty dla firm i instytucji. W przypadku wariantów z płatnością cykliczną (subskrypcja miesięczna) zniżka dotyczy wszystkich płatności, tak długo jak prenumerata nie zostanie anulowana.

WYBIERZ I ZAMÓW PRENUMERATĘ!

 

Kod promocyjny jest ważny do 5 marca 2024 roku.

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!