10 powodów, aby prenumerować Przegląd Bałtycki

|

Zapraszamy Ciebie do prenumerowania i wspierania Przeglądu Bałtyckiego. Dowiedz się dlaczego to dla nas ważne.

  1. Przegląd Bałtycki to jedyny polski portal poświęcony państwom regionu Morza Bałtyckiego. Co więcej, to jedyny polski portal, który tak szczegółowo opisuje kraje bałtyckie.
  2. Na łamach Przeglądu Bałtyckiego publikujemy przede wszystkim teksty pogłębione – artykuły i wywiady – które wykraczają poza zainteresowania portali newsowych. Do tej pory opublikowaliśmy ponad 1,4 tys. tekstów, z czego ponad 1 tys. to właśnie teksty pogłębione.
  3. W naszych artykułach opieramy się głównie na głosach ekspertów, komentatorów czy polityków z krajów regionu. To dzięki takiemu podejściu przeczytasz u nas rozmowy z osobami, które obejmują najważniejsze stanowiska (zostają prezydentami, premierami, ministrami) zanim ktokolwiek w dużych mediach dowie się kim są te osoby.
  4. Regularnie publikujemy przedruki najciekawszych artykułów autorów pochodzących z prasy państw regionu, ale także z innych części Europy, by pokazać różne spojrzenia na istotne zagadnienia dotyczące krajów bałtyckich i nordyckich.
  5. Utrzymując się ze wsparcia czytelników możemy pozwolić sobie na wolność działania – piszemy o sytuacji społeczności LGBT w krajach bałtyckich, publikujemy teksty poświęcone religii, pokazujemy problemy społeczne z różnych perspektyw, rozmawiamy z przedstawicielami partii i prawicowych, i lewicowych.
  6. Nie nękamy naszych czytelników reklamami, wyskakującymi okienkami, ani clickbaitowymi tytułami grającymi na emocjach. Chcielibyśmy, aby Przegląd Bałtycki pozostał właśnie taki – estetyczny i z „nudnymi” tytułami artykułów – żeby dać Ci komfort czytania i pozostawić przestrzeń do własnej oceny opisywanych spraw i zjawisk.
  7. Prenumerata to wsparcie rozwoju Przeglądu Bałtyckiego. Zastanawiasz się, co to właściwie znaczy? Wszystkie środki, które uzyskujemy z prenumeraty przeznaczamy na wynagrodzenia dla autorów. Każda płatność w ramach prenumeraty to akapit nowego artykułu!
  8. Prenumerata da Ci dostęp do 570 artykułów w naszym Archiwum i do ponad 140 nowych artykułów Premium. Koleje artykuły już czekają na publikację.
  9. Prenumerata to także świadczenia dodatkowe: w wyższych wariantach otrzymujesz książki autorów pochodzących z państw regionu lub opisujące te państwa, kody dostępowe dla Twoich bliskich.
  10. Jeśli zaglądasz na nasze strony kilka razy w miesiącu zapewne jesteś jedną z osób należących do tego – jak wiesz – nielicznego grona miłośników lub specjalistów interesujących się regionem bałtyckim. Grupa prenumeratorów Przeglądu Bałtyckiego jest jeszcze mniejsza. To dla Ciebie tworzymy Przegląd Bałtycki, ale to Ty prenumerując i wspierając nas pozwalasz nam tworzyć ten projekt!

Razem możemy więcej!

WYBIERZ I ZAMÓW PRENUMERATĘ!

Skorzystaj z poniższego kodu, aby uzyskać 20% dożywotniego rabatu na dowolny wariant prenumeraty Przegląd Bałtycki!

PBx10powodow

Powyższy kod daje 20% zniżki na prenumeratę cyfrową Przeglądu Bałtyckiego w dowolnym wariancie. W przypadku wariantów subskrypcyjnych (z płatnością comiesięczną) jest to zniżka na wszystkie przyszłe płatności. Zostań z nami na dłużej! 😊

Jak skorzystać? Na stronie prenumeraty wybierz preferowany wariant, następnie w formularzu rejestracji, w polu „Posiadam kod rabatowy”, wprowadź powyższy kod.

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!