Bałtycki kalendarz adwentowy: 24 niezwykłe fakty dotyczące świąt i zimy nad Bałtykiem

|

Czy wiesz, gdzie stanęła pierwsza choinka, jak nazywają się święta Bożego Narodzenia po łotewsku lub gdzie można jeździć po zamarzniętym Bałtyku? Tego i wielu innych ciekawych faktów dowiesz się otwierając okienka bałtyckiego kalendarza adwentowego. W każdym okienku kryją się także atrakcyjne zniżki lub nawet kilkumiesięczne okresy bezpłatne prenumeraty cyfrowej Przeglądu Bałtyckiego.

Bałtycki kalendarz adwentowy to 24 fakty dotyczące tradycji świątecznych oraz ciekawostek zimowych dotyczących krajów regionu Morza Bałtyckiego.

Od 1 do 24 grudnia udostępniane będzie jedno okienko kalendarza. Otwierając okienka, nie tylko poznasz nadbałtyckie tradycje i interesujące fakty, ale także znajdziesz w nich kody dające atrakcyjne zniżki lub nawet kilkumiesięczne okresy bezpłatne prenumeraty cyfrowej Przeglądu Bałtyckiego.

Zachęcamy do codziennego odwiedzania i odkrywania kolejnych niezwykłych faktów dotyczących regionu Morza Bałtyckiego. Kalendarz dostępny jest pod adresem przegladbaltycki.pl/bałtycki-kalendarz-adwentowy.

Zapraszamy do wspólnego oczekiwania na Boże Narodzenie i do zabawy!

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!