Przegląd Bałtycki świętuje dziś 5 lat działalności

|

Równo pięć lat temu – 23 lutego 2015 roku – powstał portal Przegląd Bałtycki. W ciągu pięciu lat działalności opublikowaliśmy niemal 1000 artykułów, zdobyliśmy zaufanie kilkuset tysięcy czytelników oraz staliśmy się także najważniejszym polskojęzycznym źródłem informacji o krajach bałtyckich.

W ciągu pięciu lat istnienia opublikowaliśmy na naszych stronach 990 artykułów – przede wszystkim pogłębionych artykułów przybliżających kulturę, społeczeństwa, historię, politykę i gospodarki krajów bałtyckich i nordyckich oraz Polski, Niemiec, Białorusi i Rosji. Artykuły te przygotowało 165 autorów, często wybitnych specjalistów zajmujących się krajami regionu. Informowaliśmy Was o około 300 różnych wydarzeniach dotyczących regionu.

Najważniejszym wskaźnikiem jest dla nas jednak inna liczba – w ciągu pięciu lat zdobyliśmy zaufanie 400 tysięcy czytelników. Co nas również cieszy, wyniki czytelnictwa z roku na rok są coraz lepsze.

Piąta rocznica działalności to także dobry moment na zmiany. W ubiegłym roku zmieniliśmy szatę graficzną i sposób działania strony – te zmiany dalej kontynuujemy, aby zapewnić Wam jak najwięcej przyjemności z czytania publikowanych w portalu treści. Wprowadzamy także zmiany organizacyjne i redakcyjne, tak aby zapewnić regularne publikacje oraz móc zapraszać nowych autorów, aby dalej rozszerzać spektrum tematyczne i różnorodność punktów widzenia na przybliżane na naszych łamach zagadnienia.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!