Nowe warianty prenumeraty Przeglądu Bałtyckiego – na rok lub na zawsze

|

Teraz prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego można nabyć na tydzień, na rok lub na zawsze, dokonując płatności jednorazowej.

Nowe warianty prenumeraty Przeglądu Bałtyckiego przygotowaliśmy z myślą o potrzebach różnych grup naszych czytelniczek i czytelników:

  • prenumerata na tydzień to dostęp dla osób, które potrzebują jednorazowego dostępu do jednego lub kilku artykułów;
  • prenumerata na rok przeznaczona jest dla osób, które regularnie nas czytają i chcą uzyskać dostęp na dłużej, dokonując płatności jednorazowej na korzystnych warunkach;
  • prenumerata na zawsze kierowana jest do naszych najwierniejszych czytelniczek i czytelników, którzy są z nami od lat, pozostaną z nami na długo i chcą wesprzeć rozwój naszego portalu.

Każdy z nowych wariantów prenumeraty daje dostęp do wszystkich treści w Przeglądzie Bałtyckim. Dostępy na tydzień i na rok można odnowić na kolejny okres jeszcze przed wygaśnięciem prenumeraty.

Porównaj i wykup prenumeratę w nowym wariancie »

Dla płatności jednorazowych, a więc dla wszystkich nowych wariantów prenumeraty, wprowadzamy nowe metody płatności: przelew błyskawiczny online i szybki przelew Blikiem. Za prenumeratę w nowych wariantach można oczywiście zapłacić także kartą (w tym portfelami Google Pay i Apple Pay) oraz przelewem tradycyjnym.

Nowe metody płatności dostępne są poprzez usługę polskiego operatora płatności Przelewy24 poprzez bramkę Stripe.

Do końca października możesz skorzystać ze zniżki na nowe warianty prenumeraty (na tydzień, na rok, na zawsze): podając kod Minus20xPB podczas rejestracji otrzymasz 20% rabatu!

Minus20xPB

***

Bez zmian pozostaje nasza oferta prenumeraty na zasadach subskrypcji, gdzie prenumeratorzy otrzymują nie tylko dostęp do treści w Przeglądzie Bałtyckim, ale także dodatkowe korzyści, takie jak książki.

Porównaj i wykup prenumeratę na zasadzie subskrypcji »

Gorąco zachęcamy do wyboru najkorzystniejszego wariantu prenumeraty i do dołączenia do grona prenumeratorów naszego portalu. Dołączając do tego kameralnego klubu, wspierasz rozwój Przeglądu Bałtyckiego. Przeczytaj dlaczego to dla nas ważne »

***

Jak skorzystać z kodu rabatowego?

Jak skorzystać? Wybierz preferowany wariant, następnie w formularzu rejestracji, w polu „Posiadam kod rabatowy”, wprowadź powyższy kod.

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!