Postanowienie noworoczne: Prenumerata Przeglądu Bałtyckiego

|

Początek roku to czas postanowień i planów. Zachęcamy, by wśród nich znalazło się zaprenumerowanie Przeglądu Bałtyckiego i wspólne poznawanie państw regionu Morza Bałtyckiego!

Początek roku to dobry moment, by powziąć nowe postanowienia i plany oraz wyznaczyć nowe priorytety. Zachęcamy, by wśród Twoich planów znalazło się miejsce na poznawanie regionu Morza Bałtyckiego wspólnie z Przeglądem Bałtyckim. Zapraszając do tej przygody, przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną promocję: 20% dożywotniej zniżki na prenumeratę w dowolnym wariancie.

Wśród naszych postanowień na 2022 rok znalazło się przygotowanie co najmniej 100 pogłębionych artykułów i wywiadów dotyczących kultury, polityki, gospodarki, historii i społeczeństw państw regionu Morza Bałtyckiego. Nasza motywacja będzie większa, jeśli będziemy Cię mieć wśród naszych prenumeratorów. Zamów prenumeratę i poznawaj państwa regionu Morza Bałtyckie razem z Przeglądem Bałtyckim!

WYBIERZ I ZAMÓW PRENUMERATĘ!

Prenumerując Przegląd Bałtycki wspierasz jego rozwój.

Zamawiając prenumeratę skorzystaj z kodu promocyjnego:

PBx2022

Powyższy kod daje 20% dożywotniej zniżki na prenumeratę cyfrową Przeglądu Bałtyckiego w dowolnym wariancie. Kod ważny jest do 7 stycznia 2022 roku.

Jak skorzystać? Na stronie prenumeraty wybierz preferowany wariant, następnie w formularzu rejestracji, w polu „Posiadam kod rabatowy”, wprowadź powyższy kod.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!