Świąteczna promocja: prenumerata Przeglądu Bałtyckiego 30% taniej!

|

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia prenumerata Przeglądu Bałtyckiego jest 30% tańsza. Dołącz do grona prenumeratorów Przeglądu Bałtyckiego i poznawaj z nami kraje bałtyckie i nordyckie!

Święta Bożego Narodzenia to czas dzielenia się i obdarowywania. To dobry czas, by dołączyć do grona prenumeratorów Przeglądu Bałtyckiego i rozpocząć wspólne poznawanie krajów bałtyckich i nordyckich. Prenumerując Przegląd Bałtycki wspierasz nas także w planowaniu i publikowaniu nowych artykułów.

Wraz z zaproszeniem przekazujemy kod promocyjny na prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego, który obniży aż o 30% cenę dowolnie wybranego wariantu – możesz wybierać spośród wariantów na zasadzie abonamentu (comiesięczne płatności) i jednorazowych (płatność jednorazowa).

Twój kod promocyjny:

Gwiazdka

Jak skorzystać z promocji?

Skopiuj kod promocyjny „Gwiazdka”, wybierz jeden z wariantów prenumeraty i następnie w formularzu rejestracyjnym kliknij pole „Masz kod promocyjny?” i wprowadź kod. Chwilę po wprowadzeniu cena wybranej prenumeraty zostanie obniżona o 30%. Kod jest ważny do 27 grudnia 2023 roku.

Gwiazdka

Promocja obejmuje wszystkie warianty prenumeraty cyfrowej Przeglądu Bałtyckiego, w tym warianty z płatnością jednorazową oraz warianty dla firm i instytucji. W przypadku wariantów z płatnością cykliczną (subskrypcja miesięczna) zniżka dotyczy wszystkich płatności, tak długo jak prenumerata nie zostanie anulowana.

WYBIERZ I ZAMÓW PRENUMERATĘ!


Dlaczego zachęcamy do prenumerowania Przeglądu Bałtyckiego?

Na stronach Przeglądu Bałtyckiego opublikowaliśmy dotychczas prawie 1600 artykułów opisujących kulturę, historię, politykę, gospodarkę, społeczeństwa i atrakcje turystyczne krajów bałtyckich i nordyckich. To unikatowa baza wiedzy.

Nie publikujemy krzykliwych reklam, bannerów, linków, ani też nie napędzamy sobie tłumów czytelników artykułami z „jednym ale” albo „haczykiem”. Stawiamy na wartościowe treści, przybliżamy tematy niszowe, nie ścigamy się na newsy, ale opisując zjawiska zachodzące w krajach bałtyckich często wyprzedzamy duże media o wiele miesięcy. Udostępniamy nasze łamy autorom specjalizującym się w bardzo wąskich dziedzinach, nie boimy się publikować tekstów, które znajdą garstkę zainteresowanych czytelników.

Prenumerując Przegląd Bałtycki otrzymujesz dostęp do wyjątkowych treści, do cennej wiedzy o państwach regionu Morza Bałtyckiego, ale także wspierasz nas w finansowaniu nowych publikacji. To ze środków pozyskanych z prenumeraty opłacamy honoraria autorów.

Zapraszamy do naszego kameralnego klubu pasjonatów krajów bałtyckich i nordyckich!

Avatar photo

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!