Przegląd Bałtycki działa już od 8 lat!

|

Dzisiaj świętujemy 8 lat istnienia Przeglądu Bałtyckiego. Przeczytaj o naszej dotychczasowej działalności, o planach oraz skorzystaj z urodzinowej promocji na prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!

Przegląd Bałtycki został uruchomiony dokładnie 8 lat temu – 23 lutego 2015 roku. W tym czasie, realizując misję informowania i przybliżania państw regionu Morza Bałtyckiego – ich bogatej kultury, burzliwej historii, niecodziennych atrakcji, problematyki gospodarczej, politycznej i społecznej – opublikowaliśmy ponad 1400 tekstów, przede wszystkim pogłębionych artykułów. Niezmiennie skupiamy się na zagadnieniach mało lub zupełnie nieznanych z polskiej perspektywy. Artykuły te napisane zostały przez ponad 200 autorek i autorów – specjalistów, badaczy, pasjonatów.

W minionym roku rozwijaliśmy ofertę prenumeraty cyfrowej, która stała się podstawą naszej działalności. System prenumeraty wprowadziliśmy jesienią 2021 roku, a więc poprzedni rok był pierwszym pełnym, w którym oferowaliśmy odpłatny dostęp do treści. Obecnie prenumeratorzy mają dostęp do ponad 700 artykułów. Prenumeratę od początku oferujemy w trzech wariantach działających na zasadzie subskrypcji: Prenumerator, Patron i Przyjaciel, natomiast od kilku miesięcy także w wariantach z płatnościami jednorazowymi: Na tydzień, Na rok i Na zawsze.

Wraz z wprowadzeniem prenumeraty zmieniliśmy zasady współpracy z autorami – zrezygnowaliśmy z pozyskiwania artykułów na prośbę, licząc na uprzejmość i kosztem wolnego czasu i siłą entuzjazmu autorek i autorów. Za niemal wszystkie nowe treści oferujemy wynagrodzenia (na miarę naszych możliwości budżetowych). W minionym roku opublikowaliśmy kolejnych ponad sto artykułów. Jest to mniejsza liczba niż w latach ubiegłych, ale wraz z rosnącym w siłę gronem prenumeratorek i prenumeratorów będziemy zwiększać tak ilość zamawianych tekstów, jak też honoraria autorskie.

Co planujemy?

W najbliższym roku będziemy dalej rozwijać system prenumeraty: będziemy pracować nad dalszym poprawianiem atrakcyjności oferty, ale także chcemy wokół prenumeraty stworzyć wirtualną społeczność miłośników i profesjonalistów zajmujących się regionem Morza Bałtyckiego. Mamy nadzieję, że dodanie możliwości interakcji między osobami pasjonującymi się regionem lub aktywnie działającymi w różnych dziedzinach współpracy polsko-bałtyckiej będzie wartością dodaną dla naszej kameralnej niszy.

Wiemy, że to co stanowi największą wartość i głównym czynnikiem motywującym czytelniczki i czytelników do prenumerowania Przeglądu Bałtyckiego, to publikowane przez nas treści. Niezmiennie nasze działania będą nastawione na zwiększenie liczby publikowanych artykułów, sięganie po nowe tematy oraz poszerzenie grona autorek i autorów.

Przeczytaj także:  10 powodów, aby prenumerować Przegląd Bałtycki

Czas podsumowań to także dobry moment na podziękowania. Dziękujemy Prenumeratorkom i Prenumeratorom Przeglądu Bałtyckiego. Cieszymy się, że jesteście z nami, że to co robimy znajduje Wasze uznanie. To dzięki Wam możemy publikować, możemy planować i rozwijać się. To dla nas dowód zaufania, ogromna motywacja do prowadzenia i rozwijania portalu! Dziękujemy!

Z okazji 8 świeczki na urodzinowym torcie, zapraszamy Czytelniczki i Czytelników do skorzystania z promocji i prenumerowania Przeglądu Bałtyckiego. To dla nas ważne, bo razem możemy więcej!

WYBIERZ I ZAMÓW PRENUMERATĘ

Skopiuj i wpisz poniższy kod promocyjny przy rejestracji i ciesz się 30% zniżką na dowolny wariant prenumeraty Przeglądu Bałtyckiego! 😊

8latPrzegladuBaltyckiego

Powyższy kod daje 30% dożywotniej zniżki na prenumeratę cyfrową Przeglądu Bałtyckiego w dowolnym wariancie z płatnościami cyklicznymi oraz 30% zniżki na pierwszą płatność w dowolnym wariancie prenumeraty z płatnością jednorazową.

Jak skorzystać z kodu? Na stronie prenumeraty wybierz preferowany wariant, następnie w formularzu rejestracji w polu „Posiadam kod rabatowy” wprowadź powyższy kod, uzupełnij dane i potwierdź.

Kod promocyjny jest ważny do 5 marca 2023 roku.

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!