Prenumerata Przeglądu Bałtyckiego dla firm i instytucji. Promocja na start

|

Teraz prenumerata Przeglądu Bałtyckiego dostępna jest w specjalnej ofercie dla firm i instytucji. Poznaj szczegóły i skorzystaj z promocji na start.

Zachęcamy firmy i instytucje do prenumerowania i wspierania Przeglądu Bałtyckiego. Teraz, dzięki nowej dedykowanej ofercie organizacje mogą nabyć prenumeratę dla całego zespołu w korzystnej cenie.

Nowa oferta prenumeraty kierowana jest do firm i instytucji publicznych i niepublicznych, a także do zespołów nieformalnych, dla których wysokiej jakości treści dotyczące krajów bałtyckich i nordyckich oraz całego regionu Morza Bałtyckiego są niezbędne w pracy, opracowaniu analiz, edukacji i podnoszeniu kompetencji.

Oferta dla organizacji obejmuje trzy warianty, które różnią się ilością dostępów (kont użytkowników) oraz świadczeniami dodatkowymi. Wybrać można wersje z 5, 10 i 15 kontami. Każdy wariant daje użytkownikom dostęp do wszystkich treści Przeglądu Bałtyckiego na rok.

Dodatkowo w wariantach z 10 lub 15 dostępami, organizacja może skorzystać z możliwości publikacji ogłoszeń na stronach Przeglądu Bałtyckiego (lub – wkrótce – na zamkniętym forum prenumeratorskim). Docieramy do wielu ekspertów zajmujących się regionem Morza Bałtyckiego, być może wśród nich jest przyszły członek Twojego zespołu.

Prenumerata dla firm i instytucji pozwala na samodzielne administrowanie kontami użytkowników.

Celem oferty kierowanej do organizacji jest zapewnienie pracownikom firm i instytucji oraz członkom zespołów dostępu do wartościowych treści w atrakcyjnej cenie, ale jednocześnie jest sposobem wsparcia działalności Przeglądu Bałtyckiego. Jest to dla nas ważne, bo środki pozyskane ze sprzedaży prenumeraty są podstawowym źródłem finansowania honorariów autorskich.

WYBIERZ I ZAMÓW PRENUMERATĘ!

Prenumerata dla firm i instytucji to nowość w naszej ofercie. Zachęcamy do skorzystania z promocji na start. Z kodem PrzegladNaStart za dowolny wariant prenumeraty dla firm i instytucji zapłacisz 20% mniej!

PrzegladNaStart

Powyższy kod promocyjny obniża cenę dowolnego wariantu prenumeraty Przeglądu Bałtyckiego z oferty dla firm i instytucji o 20%. Kod jest ważny do 08.05.2023 r.

Jak skorzystać? Na stronie prenumeraty wybierz preferowany wariant, następnie w formularzu rejestracji kliknij „Masz kod promocyjny?” i wprowadź powyższy kod.

Jeśli masz pytania, potrzebujesz spersonalizowanej oferty lub chcesz, abyśmy przesłali ofertę osobie odpowiedzialnej za kontakt z mediami i zakup prenumeraty w Twojej organizacji napisz: prenumerata@przegladbaltycki.pl lub zadzwoń: +48 793 000 969.

Avatar photo

Przegląd Bałtycki powstał w styczniu 2015 r. Serwis dostarcza informacji nt. państw regionu Morza Bałtyckiego.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!