Przegląd Bałtycki świętuje 6 urodziny

|

Kolejny rok działalności za nami – dziś Przegląd Bałtycki kończy 6 lat. Ostatni rok to 170 nowych artykułów na naszych stronach, szersze grono autorów, a przede wszystkim – Czytelników. „Urodziny” to dobry moment na podsumowanie i powzięcie planów na następny rok.

Przegląd Bałtycki został uruchomiony 23 lutego 2015 roku, a więc dziś świętujemy 6 lat działalności.

Nasz portal pozostaje największym polskojęzycznym źródłem informacji o regionie Morza Bałtyckiego, a zwłaszcza o krajach bałtyckich. Piszemy o kulturze, społeczeństwach, historii, gospodarkach, atrakcjach turystycznych i ekologii regionu. W ciągu sześciu lat funkcjonowania opublikowaliśmy na naszym portalu prawie 1150 artykułów prawie 200 autorów. Tylko w ostatnim roku przybyło około 170 tekstów, co jest niemałą liczbą, jeśli wziąć pod uwagę, że to przede wszystkim pogłębione artykuły i wywiady.

Kolejny rok działalności portalu to także znów większe Wasze grono – naszych Czytelników. Cieszymy się, że jesteście z nami, że to co publikujemy znajduje Wasze uznanie i że razem z nami chcecie poznawać region Morza Bałtyckiego.

Dziś nie tylko świętujemy zakończenie kolejnego roku działalności, ale także planujemy następny rok rozwoju naszego projektu. W ubiegłym roku portal przeszedł poważny lifting, w tym roku będziemy wprowadzać kolejne zmiany w jego działaniu, które ułatwią Wam śledzenie wybranych tematów lub informacji nt. poszczególnych państw regionu. Planujemy także zwiększenie liczby krótszych informacji o najważniejszych wydarzeniach w krajach regionu. Jeśli poprawi się sytuacja związana z pandemią i wrócą wydarzenia „na żywo”, wznowimy działanie kalendarza wydarzeń.

Chcemy także, poszerzać grono autorów – tutaj liczymy na Twoją pomoc. Zachęcamy Ciebie do prenumerowania naszych treści. Kliknij tu i poznaj prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!