Rozpocznij nowy rok z Przeglądem Bałtyckim. Prenumerata 30% taniej!

|

Dołącz do grona prenumeratorów Przeglądu Bałtyckiego i poznawaj razem z nami kraje bałtyckie i nordyckie! Z promocją noworoczną kupisz prenumeratę z rabatem aż 30%! Skorzystaj teraz, to już ostatnie dni promocji!

Na stronach Przeglądu Bałtyckiego dostępnych jest ponad 1400 artykułów opisujących kulturę, historię, politykę, gospodarkę, społeczeństwa i atrakcje krajów bałtyckich i nordyckich. Dostęp do połowy z nich oferujemy tylko dla naszych prenumeratorek i prenumeratorów.

Dołącz do grona prenumeratorów, by uzyskać swobodny dostęp do wszystkich treści Przeglądu Bałtyckiego. Teraz prenumeratę możesz zakupić z 30% rabatem, który obowiązuje na wszystkie warianty prenumeraty i bezterminowo.

Dlaczego to dla nas ważne?

Nie publikujemy krzykliwych reklam, bannerów, linków, ani też nie napędzamy sobie tłumów czytelników tzw. „clickbaitami”. Stawiamy na wartościowe treści, przybliżamy tematy niszowe, udostępniamy nasze łamy badaczom w ich bardzo wąskich dziedzinach specjalizacji. To właśnie środki z prenumeraty pozwalają nam oferować autorom honoraria. Mając Ciebie w naszym kameralnym klubie prenumeratorów możemy myśleć o kolejnych publikacjach!

PORÓWNAJ I WYBIERZ PRENUMERATĘ:

Zamawiając prenumeratę skorzystaj z kodu promocyjnego „PrzegladNaNowyRok”:

PrzegladNaNowyRok

Powyższy kod daje 30% zniżki na prenumeratę cyfrową Przeglądu Bałtyckiego w dowolnym wariancie (tak w wariantach subskrypcyjnych z comiesięczną płatnością, jak też dla prenumerat z płatnością jednorazową). Kod ważny jest do 10 stycznia 2023 roku.

Jak skorzystać? Na stronie prenumeraty wybierz preferowany wariant, następnie w formularzu rejestracji, w polu „Posiadam kod rabatowy”, wprowadź powyższy kod.


NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i otrzymaj bezpłatną 30-dniową prenumeratę Przeglądu Bałtyckiego!