Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Forum Gospodarcze Polska-Łotwa

26 stycznia 2017 godz. 08:30-16:00 CET

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Łotewska Agencja Inwestycji i Rozwoju oraz Ambasada Republiki Łotewskiej w Polsce zapraszają do udziału w Forum Gospodarczym Polska-Łotwa, które odbędzie się 26 stycznia 2017 r. w Hotelu Marriott w Warszawie.

Gośćmi honorowymi Forum będą: premier Republiki Łotewskiej pan Māris Kučinskis oraz wiceprezes Rady Ministrów RP, minister rozwoju i minister finansów Mateusz Morawiecki.

Forum, zorganizowane z okazji wizyty w Polsce premiera Republiki Łotewskiej Pana Mārisa Kučinskisa, będzie okazją do zapoznania się z możliwościami współpracy gospodarczej z Republiką Łotewską, szczególnie w zakresie sektorów IT, transportu i logistyki. Po części oficjalnej będzie możliwość przeprowadzenia bezpośrednich rozmów, zarówno z przedstawicielami administracji rządowej, jak i przedsiębiorcami łotewskimi z w/w sektorów.

Forum będzie prowadzone w języku angielskim, zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w forum uprzejmie prosimy o dokonanie rejestracji – w nieprzekraczalnym terminie do 23/01/2017 – za pośrednictwem formularza rejestracyjnego. (PAIiIZ)

Szczegóły

Data:
26 stycznia 2017
Czas:
08:30-16:00 CET
Wydarzenie kategoria:

Organizatorzy

Łotewska Agencja Inwestycji i Rozwoju
Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych
Ambasada Republiki Łotewskiej w Polsce

Miejsce

Hotel Marriott
Aleje Jerozolimskie 65/79
Warszawa, Mazowieckie 00-697 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.paiz.gov.pl/20170126/forum_Polska_Lotwa